FINANSOWANIE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Kim jesteśmy?

Od ponad 25 lat oferujemy usługi leasingu operacyjnego, finansowego oraz najmu. Należymy do czołówki firm z branży. Wyróżnia nas doświadczenie i jakość obsługi Klienta. W ofercie posiadamy finansowanie środków trwałych: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn i urządzeń dla większości branż w Polsce, środków transportu ciężkiego (w tym: drogowego, kolejowego, wodnego i powietrznego) oraz nieruchomości.

Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów z sektora MŚP, jak i Klientów korporacyjnych. W całym okresie naszej działalności, podpisaliśmy ponad 156 tysięcy umów z ponad 49 tysiącami Klientów.

Poznaj naszą ofertę

Proponujemy Ci „więcej niż proste finansowanie”. Zainwestuj w rozwiązania najwyższej jakości i rozwijaj biznes razem z nami. Zwiększ przychody swojej firmy bez angażowania znacznych środków własnych - niezależnie od charakteru prowadzonej przez Ciebie działalności.

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży, gwarantujemy Ci szybki i bezpośredni kontakt z naszymi doradcami leasingowymi. To doświadczeni i aktywni ludzie, którzy zaproponują Ci najefektywniejsze i sprawdzone na rynku rozwiązania, dostosowane do profilu działalności Twojego przedsiębiorstwa.

Otwórz się na nowe możliwości

Minimum formalności i innowacyjność – to aspekty współpracy, na których oparte są długofalowe relacje z naszymi Klientami. Stawiamy na kompetencje naszych doradców i zawsze działamy na partnerskich zasadach. Zapewnimy Ci proste finansowanie, ponieważ szanujemy Twój czas.

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj aktywów. Specjalizację rozumiemy jako dogłębną znajomość rynku, na którym działamy i profesjonalną realizację transakcji. Otwórz się na nowe możliwości i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Więcej informacji: www.millenniumleasing.pl

Przykładowy rozkład rat leasingu operacyjnego

Przedmiot: Maszyny i urządzenia o am. 14% Sprężarka Atlas Copco

Wartość netto: 30 000,00 PLN

Wartość do kalkulacji rat: 30 000,00 PLN

Rodzaj opłaty Rata w % Rata w PLN
Opłata wstępna 15,0000% 4 500,00
Raty 1 - 48 (48) 1,9764% 592,92
Wartość resztowa 5,6000% 1 680,00
Razem opłaty 115,4672% 34 640,16

Warunki finansowe oferty wyliczone zostały na podstawie stopy procentowej WIBOR1M w wysokości 1,660% i będą ulegać zmianom po podpisaniu umowy leasingu stosownie do zmian wyżej wymienionej stopy procentowej

Informacje ogólne

  • Do wszystkich wyżej wymienionych opłat doliczany jest podatek VAT
  • Wartość resztowa płatna jest w terminie ostatniej raty okresowej

Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Millennium Leasing zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty przed podpisaniem umowy leasingu. Wysokość raty na umowie leasingu może różnić się od kalkulacji o +/- 1 PLN. Potencjalna rozbieżność wynika z przygotowania oferty i umowy leasingu w różnych systemach.

W przypadku pytań oraz w celu zawarcia umowy leasingu prosimy o kontakt:

Millennium Leasing sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 102/26
80-244 Gdańsk
www.millenniumleasing.pl
Twój doradca leasingowy:
Joanna Falk
Tel. kom. 601-633-700
ml@post.pl