Pneumatyczne wkrętarki pistoletowe

W zależności od potrzeb, wkrętarki firmy SUMAKE zostały podzielone na następujące serie:

  • Wrętarki CPP: to profesjonalne wkrętarki z kompozytową obudową, zaprojektowane do prac w warunkach produkcyjnych. Narzędzia działają w systemie PUSH-START , dzięki czemu wkrętarka uruchamia się automatycznie przy docisku. System SHUT OFF zapewnia automatyczne wyłączenie wkrętarki po osiągnięciu zadanego momentu obrotowego.

  • Wkrętarki APP: to profesjonalne wkrętarki z aluminiową obudową , zaprojektowane do prac w warunkach produkcyjnych. Narzędzia działają w systemie PUSH-START , dzięki czemu wkrętarka uruchamia się automatyznie przy docisku. System SHUT OFF zapewnia automatyczne wyłączenie wkrętarki po osiągnięciu zadanego momentu obrotowego.

  • Wkrętarki z serii CCP to profesjonalne wkrętarki z kompozytową obudową przeznaczone do prac w warunkach produkcyjnych, są odpowiednikiem wkrętarek CPP, jednak uruchamiane są ręcznie za pomocą przycisku.

  • Wkrętarki z serii ACP to profesjonalne wkrętarki z aluminiową obudową przeznaczone do prac w warunkach produkcyjnych, są odpowiednikiem wkrętarek APP, jednak uruchamiane są ręcznie za pomocą przycisku.

  • Wkrętarki APS to niezawodne narzędzia o stałym momencie obrotowym. Sprawdzą się wszędzie tam gdzie wymagana jest prostota i niezawodność

  • Wkrętarki warsztatowe to solidne wkrętarki pneumatyczne które sprawdzą się w każdym przydomowym warsztacie czy małej firmie. Dostępne w bardzo korzystnej cenie

Wkrętarki z serii CPP, APP, CCP, ACP, ADP i APS wyposażone są w uchwyty umożliwiające montaż balanserów co bardzo ułatwia operatorowi pracę np. przy linach produkcyjnych, zwiększając przy tym wydajność produkcji.