Narzędzia pneumatyczne Sumake

Poniżej znajdziesz wszystkie dostępne kategorie narzędzi pneumatycznych Sumake.

W każdej z poniższych grup narzędzi pneumatycznych znajdziesz zarówno narzędzia do zastosowań warsztatowych jak i specjalne narzędzia pneumatyczne dedykowane do przemysłu. Zdjęcia kategorii są oznaczone odpowiednimi piktogramami.

Poniżej znajdziesz wszystkie dostępne kategorie narzędzi pneumatycznych Sumake. W każdej z poniższych grup narzędzi pneumatycznych dostępne są zarówno narzędzia do zastosowań warsztatowych, jak i specjalne narzędzia pneumatyczne dedykowane przemysłowi. Zdjęcia kategorii oznaczone zostały odpowiednimi piktogramami.

Narzędzia pneumatyczne SUMAKE

SUMAKE jest jednym z bardziej znanych producentów i eksporterów narzędzi pneumatycznych na świecie. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz narzędzi pneumatycznych stosowanych w warunkach przemysłowych i warsztatowych. Więcej informacji o firmie SUMAKE najdziesz na naszym blogu.

Opatentowane przez firmę SUMAKE rozwiązania technologiczne oraz prosta i niezawodna budowa produkowanych zgodnie z normą ISO 9001 narzędzi, gwarantują bezawaryjną i wygodną pracę nawet w najcięższych warunkach. Wszystkie narzędzia posiadają certyfikat CE.

Firma Pneumatig jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem narzędzi pneumatycznych SUMAKE w Polsce. Dzięki temu nasz sklep może zaoferować Państwu narzędzia w najlepszych cenach. Wieloletnia współpraca z firmą SUMAKE pozwoliła nam zdobyć sporo cennego doświadczenia. Dzięki niemu możemy zapewnić profesjonalną pomoc i doradztwo techniczne w doborze urządzenia.

Wszystkie narzędzia pneumatyczne objęte są roczną gwarancją. SUMAKE zapewnia nam również stałe zaopatrzenie w części zamienne i akcesoria pomocnicze, dzięki czemu oferujemy szybki serwis oraz profesjonalne wsparcie pogwarancyjne.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi wiertarki pneumatyczne, wkrętarki pneumatyczne, klucze pneumatyczne, szlifierki pneumatyczne, młotki igłowe, nitownice pneumatyczne, pistolety lakiernicze oraz wiele innych.

Wieloletnia współpraca z firmą Sumake zapewniła nam stałe grono zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość, wytrzymałość oraz innowacyjne rozwiązania stosowane w narzędziach pneumatycznych i elektrycznych SUMAKE, spełnią także Twoje oczekiwania.

W każdej kategorii staraliśmy się zamieścić jak najdokładniejszy opis każdej serii oraz modelu narzędzia – tak, aby ułatwić Ci jego wybór. Jeśli jednak dalej masz wątpliwości, które narzędzia pneumatyczne SUMAKE wybrać – zadzwoń: +48 58 622 29 43. Nasz wykwalifikowany zespół z chęcią pomoże wybrać najlepsze narzędzie.