Zawory kulowe ręczne oraz zawory kulowe z napędem

Szeroki wybór zaworów kulowych

Naszą ofertę zaworów kulowych podzieliliśmy na trzy główne grupy. Pierwsza z nich - zawory kulowe ręczne zawiera najbardziej popularne zawory regulowane dźwignią ręczną przeznaczone do różnych mediów jak woda, olej, para wodna i oczywiście sprężone powietrze. W regularnej sprzedaży posiadamy zawory wykonane z mosiądzu chromowanego lub niklowanego, a na życzenie klienta dostarczamy także zawory kulowe wykonane ze stali nierdzewnej. Oferujemy zawory renomowanej firmy Legris, które mogą pracować przy ciśnieniu do 30 bar i w temperaturach przekraczających 100°C, jak i tańsze modele o nieco słabszych parametrach (20 bar, 80°C).

Kolejne dwie kategorie to zawory kulowe z napędem, odpowiednio z elektrycznym i pneumatycznym. Napędem w obu przypadkach jest siłownik, który po otrzymaniu sygnału zmienia położenie zaworu. Zawory z tych grup są w całości wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej (trzon) i posiadają doskonałe parametry techniczne - dzięki uszczelnieniom z teflonu zawór może pracować z medium o temperaturze nawet 180°C i ciśnieniu do 60 bar. Zastosowanie napędu pozwala na pełną automatyzację pracy tych zaworów. W przypadku zaworów z siłownikiem pneumatycznym istnieje możliwość zastosowania do sterowania zaworów NAMUR, a także wykorzystanie w instalacji wyłączników krańcowych (umieszczonych w ostatniej z kategorii).

Zapraszamy się do zapoznania z naszą pełną ofertą zaworów kulowych. W razie jakichkolwiek pytań, lub specjalnych, nietypowych zamówień prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 58 622 29 43.