Kim jesteśmy?

Nasza firma jest jednym z najbardziej znanych dystrybutorów pneumatyki w Polsce. Blisko dwadzieścia lat pracy w branży pneumatycznej to solidny bagaż doświadczeń, który skutecznie wykorzystujemy aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Obserwujemy rynek pneumatyczny i z wyprzedzeniem reagujemy na zapotrzebowanie klientów wprowadzając nowe produkty do naszej oferty. Stanowimy zgrany zespół ludzi łączących doświadczenie techniczne, wiedzę i pasję co zaowocowało nieszablonowym podejściem do każdego klienta.

Salon sprzedaży w Redzie

Oferta

Nasza firma oferuje szeroką gamę urządzeń pneumatycznych, począwszy od elementów armatury pneumatycznej, poprzez zawory, narzędzia pneumatyczne, siłowniki, zespoły przygotowania powietrza, aż po osuszacze i sprężarki. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi producentami.

Jak działamy?

  • Dynamicznie - szybko reagujemy na zmieniające się trendy na rynku.
  • Elastycznie - z łatwością dostosowywujemy się do oczekiwań naszych klientów.
  • Innowacyjnie - nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania i produkty.
  • Konsekwentnie - stawiane nam zadanie doprowadzamy zawsze do końca.
Panorama salonu sprzedaży w Redzie

Utrzymujemy konkurencyjne ceny i jesteśmy otwarci na negocjacje. Dzięki dużym zapasom magazynowym gwarantujemy dostarczenie towaru w dowolne miejsce zawsze na czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i konkurencyjnymi cenami.

Wyróżnienia

Nasz dynamiczny i stabilny rozwój, oraz nasza dbałość o dobry kontakt z klientem, zyskały odzwierciedlenie w kilku prestiżowych certyfikatach i wyróżnieniach które udało nam się uzyskać w różnego rodzaju badaniach i konkursach. Poniżej przedstawiamy ich aktualną listę. Zobacz też co nas wyróżnia.

  • Certyfikat dynamiczna firma
  • Certyfikat firma przyjazna internautom
  • Certyfikat przejrzysta firma

Dokumenty rejestrowe firmy